"Bırakın doğruları gelecek söylesin ve herkesi eserlerine ve başarılarına göre değerlendirsin. Bugün onların olsun; ama uğrunda çok uğraştığım gelecek, benimdir." NT

 

korek1 korek2 korek3 korek4 korek5 yp1 yp2 yp3
Cuma, 02 Mayıs 2014 00:00

PC Yazılım - Donanım Desteği Veriyorum - Help Desk

Yazan
Öğeyi Oyla
(2 oy)

Genellikle Online olarak ve belirli kriterleri taşıyan kişi yada firmalara verdiğim bir hizmettir. Pek çok ev kullanıcısı ne yazıkki gençlerde dahil olmak üzere bilgisayarı açıp kapatmak ve sosyal paylaşım sitelerine girmekten daha fazla bilgisayarı kullanamıyor. Dolayısıyla bilgisayarda çıkabilecek en basit sorundan en kapsamlı soruna kadar herhangi bir fikirleri de olmuyor.

Bu gibi durumlarda sadece 10-15 dk lık bir uzaktan bağlantıyla sorun çözülebilecekken sorunun önemsenmemesi veya ötelenmesi daha büyük sorunlara yol açabilmekte yada koltuğunun altında bilgisayar kasası bir bilgisayarcıya yolunuz düşebilmekte. Aslında bu konuda evinize kadar gelip bilgisayarınızın tüm gerekli bakım ve onarımlarını yapan firmalarda var ancak ücreti pekte uygun değil.

Özetle bir işletmeniz var ve bilgisayarlarında artık sorunlar çıkmaya başladı, bilgisayarlarınızda ağ problemleri var, yeni kurulumlara ihtiyacınız var yada sisteminizin baştan aşağı bir bakıma ihtiyacı var ve bünyenizde bir bilgi işlem çalışanınız yok. O holde ya bu konuda hizmet veren firmalardan yada mahallenizin bilgisayarcısından destek almanız lazım. Ancak bu tür  firmaların ayakta kalabilmesi içinde belirli maaliyetleri karşılaması gerekir ki buda sizden talep edecekleri ücreti artıracağı gibi hizmet kalitesinde de düşüşe sebep olabilir. (Sözüm meclisten dışarı :D)

Bu ve benzeri konularda yardım almak isterseniz iletişim alanından bana ulaşabilirsiniz.

Okunma 3536 defa
Yorum eklemek için giriş yapın
Yukarı