"Bırakın doğruları gelecek söylesin ve herkesi eserlerine ve başarılarına göre değerlendirsin. Bugün onların olsun; ama uğrunda çok uğraştığım gelecek, benimdir." NT

 

korek1 korek2 korek3 korek4 korek5 yp1 yp2 yp3
Cuma, 02 Mayıs 2014 00:00

Marka, Patent, Endüstriyel Tasarım Danışmanlığı

Yazan
Öğeyi Oyla
(3 oy)

Marka, Patent ve endüstriyel tasarım konularında araştırma ve ilgili kurumlara başvuruların yapılması yönünde gerekli evrakların hazırlanması konularında danışmanlık hizmeti de veriyorum. Tabiki bu konuda çok çok daha profesyonel firmaları tercih edebilirsiniz. Ancak işi sizin veya bir çalışanınızın da öğrenmesini istiyorsanız benim gibi birisine ihtiyacınız olacaktır.

Bazı insanlar yapılan hizmetin kalitesini ölçmenin en iyi yolunun o konu hakkında kendisinin de belirli ölçülerde bilgi sahibi olması gerekitiğine inanmaktadır. (Ben buna inanıyorum) Dolayısıyla siz Endüstriyel tasarım için başvuru yapmak istediğinizde evrakları kendiniz doldurup gönderirseniz 25TL ye yapabiliyorken bu konuda hizmet veren bir firmaya vereceğiniz 10-15 kat ücretin gerçekten karşılığını aldığınızı bilmek isteyebilirsiniz.

Yada umursamazsınız. Bu konuda birşey söyleyemem.

Ancak unutmayın ki dünyaca ünlü markaların tümü patent işlemlerini yapacak, patent haklarını koruyacak gerekli tüm araştırmaları yapan ve rakiplerinin çalışmalarının da takip edilmesi gibi işleri yürütecek donanımlı ve yetkin patent sorumulularını bünyelerinde bulundurmaktadır.

Marka, patent ve endüstriyel tasarım alanlarında danışmanlıktan başvuru içeriklerinin oluşturulmasına kadar her konuda bana ulaşmak isterseniz iletişim alanını kullanabilirsiniz.

Okunma 3847 defa
Yorum eklemek için giriş yapın
Yukarı