"Bırakın doğruları gelecek söylesin ve herkesi eserlerine ve başarılarına göre değerlendirsin. Bugün onların olsun; ama uğrunda çok uğraştığım gelecek, benimdir." NT

 

korek1 korek2 korek3 korek4 korek5 yp1 yp2 yp3
Cuma, 02 Mayıs 2014 00:00

Özel ders veriyorum.

Yazan
Öğeyi Oyla
(6 oy)

Öncelikle Eğitim Fakültesi değil Fen-Edebiyat fakültesi mezunuyum, öğretmenlik eğitimini (formasyon) sonradan aldım. Fizik, Matematik ve Geometri alanlarında özellikle ders takviye ve YGS, LYS haricindeki sınavlara hazırlık konusunda yardımcı oluyorum. YGS ve LYS sınavları için ders vermiyorum. Benim amacım kestirme yollardan sınav kazandırıp üniversite sıralarına oturduğunda sudan çıkmış balığa dönen gençler yetiştirmek değil. Ne yazıkki günümüzde bu iş dershanecilikte çok iyi yapılıyor.

Özellikle Fizik ve Matematik tam bir dosttur. Öğrencilerin en çok korktuğu dersler olsa da, aslında anlamaya başladığınızda ufkunuzun sınırlarını ortadan kaldıran alanlardır. Çünkü anlamaya başadığınızda sorun çıkartmayı öğrenirsiniz. Sorun çıkartabilen bir kişi çözümleri daha rahat görür ve uygular. Yani soru çözmeye başlamadan önce soru sormayı öğrenmelisiniz.

Özel ders almak isteyen genç arkadaşlarım için belirtmek isterim ki amacınız kısa yoldan sınav kazanmak ise aradığınız kişi ben değilim. Amacınız öğrenmek, keşfetmek ve bilimde bir yolculuğa çıkmak ise aradığınız öğretmen ben ve benim gibi düşünen öğretmenlerinizdir.

İletişim bölümünden bana ulaşabilirsiniz.

Okunma 4163 defa
Bu kategoriden diğerleri: Web Siteleri yapıyorum »
Yorum eklemek için giriş yapın
Yukarı