"Bırakın doğruları gelecek söylesin ve herkesi eserlerine ve başarılarına göre değerlendirsin. Bugün onların olsun; ama uğrunda çok uğraştığım gelecek, benimdir." NT

 

korek1 korek2 korek3 korek4 korek5 yp1 yp2 yp3

Hizmette Sınır Var!

Özellikle uzun üniversite öğrenciliğim sırasında edindiğim tecrübeler, öğrendiğim onlarca bilgi, edindiğim pek çok sayıda yetkinlik ve her geçen gün sayısı artan kullanabildiğim programlar kapsamında en bilinen ismiyle Freelancer olarak hizmet veriyorum.

Cumartesi, 03 Mayıs 2014 00:00

Web Siteleri yapıyorum

Yazan
Öğeyi Oyla
(6 oy)

Günümüzün gelişen teknolojisiyle artık herkes 7/24 internette online (her ne kadar sosyal paylaşım sitelerinde olsalar da) bu durumda web dünyasını ciddi bir sektör haline dönüştürüyor. Binlerce web yazılımcı, binlerce tasarımcı ve milyonlarca hazırcı var piyasada. Ancak sektörün hepsine de ihtiyac var.

Cuma, 02 Mayıs 2014 00:00

Özel ders veriyorum.

Yazan
Öğeyi Oyla
(6 oy)

Öncelikle Eğitim Fakültesi değil Fen-Edebiyat fakültesi mezunuyum, öğretmenlik eğitimini (formasyon) sonradan aldım. Fizik, Matematik ve Geometri alanlarında özellikle ders takviye ve YGS, LYS haricindeki sınavlara hazırlık konusunda yardımcı oluyorum. YGS ve LYS sınavları için ders vermiyorum. Benim amacım kestirme yollardan sınav kazandırıp üniversite sıralarına oturduğunda sudan çıkmış balığa dönen gençler yetiştirmek değil. Ne yazıkki günümüzde bu iş dershanecilikte çok iyi yapılıyor.

Cuma, 02 Mayıs 2014 00:00

Proje danışmanlığı yapıyorum

Yazan
Öğeyi Oyla
(4 oy)

Fizikiçi olduğumla ilgili çeşitli bilgiler var site içerisinde. Fizikçi olmanın en güzel yanlarından birisi hele ki fizikçi olmayı seviyorsanız size biraz üşütmüş gözüyle bakan insanların yüzüne gülümseyebilmektir.  " Bazı insanlar gece yatarken saatin alarmını kurar yatar, ben hayal kurar yatarım."

Cuma, 02 Mayıs 2014 00:00

2D&3D Tasarım - Çizim

Yazan
Öğeyi Oyla
(4 oy)

Profesyonel görsel tasarım ve 3D çizimleri yapıyorum . 2D çalışmalar için Photoshop, Corel gibi en bilinen tasarım araçlarını kullanırken 3D  çizimler için SolidWorks, Sketchup, AutoCAD gibi çizim programlarından faydalanıyorum.

Öğeyi Oyla
(3 oy)

Marka, Patent ve endüstriyel tasarım konularında araştırma ve ilgili kurumlara başvuruların yapılması yönünde gerekli evrakların hazırlanması konularında danışmanlık hizmeti de veriyorum. Tabiki bu konuda çok çok daha profesyonel firmaları tercih edebilirsiniz. Ancak işi sizin veya bir çalışanınızın da öğrenmesini istiyorsanız benim gibi birisine ihtiyacınız olacaktır.

Öğeyi Oyla
(2 oy)

Genellikle Online olarak ve belirli kriterleri taşıyan kişi yada firmalara verdiğim bir hizmettir. Pek çok ev kullanıcısı ne yazıkki gençlerde dahil olmak üzere bilgisayarı açıp kapatmak ve sosyal paylaşım sitelerine girmekten daha fazla bilgisayarı kullanamıyor. Dolayısıyla bilgisayarda çıkabilecek en basit sorundan en kapsamlı soruna kadar herhangi bir fikirleri de olmuyor.

Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Endüstriyel Otomasyon Yazılımı ve Makina Sistemleri

Yukarı