Bu sayfayı yazdır
Cumartesi, 15 Eylül 2018 10:13

XI. INTERNATIONAL CONFERENCE ON NUCLEAR STRUCTURE PROPERTIES

Yazan
Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

XI. Uluslararası Nükleer Yapı Özellikleri Konferansı (NSP2018) Trabzon'da yapıldı. Bu konferansın amacı, dünyanın dört bir yanından gelen araştırmacıların Nükleer Fizik ve ilgili konularda araştırma sonuçlarını ve faaliyetlerini sunmalarına olanak sağlamaktır. Konferans, delegelerine yüz yüze yeni fikirler ve uygulama deneyimleri paylaşma, araştırma ilişkileri kurma ve gelecekteki işbirlikleri için akademik ortaklar bulma fırsatları sunuyor. Geçtiğimiz 3 konferans, 2015 yılında Sakarya'da (NSP2015), 2016'da Sivas'ta (NSP2016) ve 2017'de Karabük'te (NSP2017) gerçekleştirilmiştir.


Konferans da bende danışman hocamın desteğiyle geliştirdiğim bir spektrum analiz yazılmı hakkında sunum yaptım. Dinleyen, olumlu olumsuz eleştiren ve beğenilerini özellikle ileten hocalarıma ayrıca teşekkür ederim.

Z Caner - “Developing the Alternative Desktop and Web Based Software for Gamma Anlysis”

Üç gün süreyle planlanan konferans için KTÜ ekibine başarılı organizasyonundan ve gala gecesinden dolayı teşekkür ederiz. Ancak ek olarak belirtmeliyim ki son gün planlanan şehir gezisinden pek memnun kaldığımzı söyleyemeyiz sanırım bunun onlarda farkında. Bazen aksilikler olabilir :D.

 

Okunma 2176 defa

Son Ekledikleri: Zafer CANER

Benzer Öğeler (etikete göre)

Resim Galerisi

Yorum eklemek için giriş yapın