Bu sayfayı yazdır
Cumartesi, 25 Kasım 2017 06:37

Google Dijital Atölye

Yazan
Öğeyi Oyla
(0 oy)

STSO ve Google ın birlikte düzenlediği Dijital Atölye eğitimi (aslında bilgilendirmesi) Serra otelde birkaç oturum halinde yapıldı.

Bir işlemenin yada yeni bir girişimcinin günümüzde var olabilmesi yada varlığını sürdürebilmesi için dijital kaynakları da kullanması gerektiğini ve bu konuda neler yapılabileceğini ana başlıklar halinde yaklaşık 1 saat 30 dk lık bir suumla dinlemiş olduk. Bir eğitimden ziyada kısa bir bilgilendirme ve fakındalık toplantısı demek daha doğru olacaktır. Ancak bu bilgilendirme sırasında dahi katılımcıların bir çoğunun daha  geniş bir bilgilendirmeye yada yönlendirmeye ihtiyaçları olduğu sorulan sorulardan anlaşılıyor.

Öte yandan Endüsti 4.0 ın konuşulduğu hatta uygulanmaya başladığı şu günlerde daha fazla kişinin artık işletmelerinin sanal yüzlerini oluşturması, bu yönde bilinçlenmesi ve hızlı bir şekilde adapte olması şart. Eğer insanlar sie ulaşamıyor, sizi tanımıyor ve neler yaptığınız, yapabildiğinizden haberi yoksa işinizde ne kadar başarılı olduğunuzun bir önemi yok aslında.

Yaklaşık on yıldır tüm google uygulamalarını aktif olarak kullandığım ve bazı konularda google ile ortak çalıştığım için anlatılanların büyük çoğunluğunu biliyordum. Ancak birkaç küçük adım daha amış olsam resmi google partneri de olabileceğimi farkettim.

Google partneri olsun olmasın çevrenizde sanal ortamda varlığınızı oluşturabilecek bir yakınınız, tanıdığınız varsa yardım almanız faydalı olabilir. Herhangi bir tanıdığınız veya konuyla ilgili bilginiz yosa özellikle google üzerinde işletmeniz üzerinde ihtiyacınız olabilecek her konuda ben de yardıcı olabilirim.

 

Okunma 1999 defa

Son Ekledikleri: Zafer CANER

Benzer Öğeler (etikete göre)

Yorum eklemek için giriş yapın