"Bırakın doğruları gelecek söylesin ve herkesi eserlerine ve başarılarına göre değerlendirsin. Bugün onların olsun; ama uğrunda çok uğraştığım gelecek, benimdir." NT

 

korek1 korek2 korek3 korek4 korek5 yp1 yp2 yp3
Cumartesi, 12 Aralık 2015 18:50

Android Telefonlara tek tıkla Root yetkisi almak

Yazan
Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

Tecrübeyle sabittir bulabileceğiniz en kolay root uygulamalarından birtanesini kısaca anlatıyorum. Pekçok Android cihazla sorunsuz uyumlu çalışmaktadır.

Pekçok android kullanıcısı sebepli sebepsiz telefonunun root yetkisini açmak istemektedir. Sebepli sebepsiz diyorum çünkü root dizini sanıldığı gibi herkesin kurcalamasının uygun olduğu bir alan değildir.

Bu işlem sonrasında telefonunuza gelebilecek herhangi bir zarardan sorumlu olmayacağımı ve telefonunuzun garanti dışı kalabileceğini belirteyim.

Uyarılarımızı yaptığımıza göre konuya gelelim.

Bu linkten ilgili uygulamayı indirin.

Uygulamayı bilgisayarınıza kurun ve çalıştırın

Telefonunuzun hata ayıklama modunu açarak USB üzerinden bilgisayarınıza bağlayın

Yazılım önce cihazınızı tanımlayacak. Tanımlama işlemi bittiğinde karşınıza ROOT yazan bir tuş çıkacak. Yapmanız gereken bu tuşa basmak, işlem bitene kadar kesinlikle telefona müdahale etmemek, veUSB bağlantısını kesmemek.

Bu işlem biraz zaman alacak, telefonunuz birkaç defa kapanıp açılabilir. Telefona müdahale etmeyin. Birden benden tavsiye işlem sırasında kazayakurban gitmemek için telefonunuzu uçak moduna alın.

İşlem ASUS Zenfone 2 de tenenmiştir ve sorunsuz çalışmaktadır.

Okunma 2878 defa

Benzer Öğeler (etikete göre)

Yorum eklemek için giriş yapın
Yukarı