Bu sayfayı yazdır
Pazar, 09 Mart 2014 00:00

Footballmatic

Yazan
Öğeyi Oyla
(3 oy)

Futbolmatic bir futbolcu antrenman sistemidir.

Mevcut antrenman sistemleriyle kıyaslandığında onlarca avantaja sahip olan bir sistem düşünün. Sistemin yapısı ve özellikleri bireysel antrenman ile mevcut sistemde bir haftada yapılan antrenmanın 15 dk içerisinde daha verimli şekilde yapılabileceğini göstermektedir.

Sistemle ilgili bir yıllık bir ar-ge çalışması sonucunda üretimine başladık ve konuyla ilgili KOSGEB ile birlikte çalışıyoruz. Önümüzdeki 6 ay içerisinde sistemin prototip üretimi tamamlanacak ve satışa sunulabilecektir.

Mevcutta benzeri Footbonaut ismiyle Almanyada var olmasına rağmen, çok daha gelişmiş ve özellikli bir sistem olan futbolmatic prototip üretimin tamamlanmasıyla birlikte dünyada en gelişmiş antrenman sistemlerinden biri olacaktır. Almanyadaki benzeri Footbonaut ile benzer olan yönleri olmakla birlikte temelde aynı amaç için üretilmektedir (çok daha verimli antrenman yapma imkanı). Geliştirdiğimiz sistem çok daha farklı antrenman programları ve çok daha fazla özellikle dünyada tek olacaktır.

Özel bir tanıtım için hazırladığımız videolardan biri

 

Proje ekibi

Yusuf KAHVECİOĞLU (Üçak mühendisi) - Mekanik sistemler - Ar-Ge - Proje takibi

Zafer CANER (Fizikçi) - Mekanik sistemler - Ar-Ge - Tasarım -  Görsel çizim ve tasarımlar - Proje yazımı ve takibi

Muhsin Güloğlu (Uçak Müh.) - Elektronik sistem tasarım ve üretim

İdris SANCAKTAR (Y. Elektronik Müh.) - Elektonik sistemler

Mesut Cemil Arslan (Yazılımcı) - Windows, IOs ve Android tabanlı yazılımların üretimi ve geliştirilmesiNot: Çizim üretilecek sistem için bir temsildir, gerçekte üretilecek sistem patent hakları nedeniyle gizli tutulmakta ve farklıdır.

Okunma 3390 defa

Son Ekledikleri: Zafer CANER

Yorum eklemek için giriş yapın